Adrasan Tekne Servis

0

Adrasan Tekne Servis

Adrasan Oto ve Tekne Servis olarak başta Adrasan bölgesi olmak üzere Olimpos ve civarında otomobil  ve tekne tamiri alanında Murat Usta hizmet veriyor.

ADRASAN TEKNE SERVİS

Adrasan Tekne Servis olarak Tekne ve Yatlarınızın periyodik bakımını yapmaktayız. Tekneler genelde her yıl sezon başlamadan önce periyodik olarak makina, jeneratör, teknik servis, marangoz, boyacı, yat döşeme, elektrik, eletronik, marina hizmetleri servisi, tatlı ve deniz suyu pompaları, aküler, su yapıcı ve klimalar gibi her şeyin kontrol ve bakımları yapılmaktadır.

Normalde iki yılda bir yatlar karaya çekilir, veya her yıl sezon bittiğinde karaya alınıp karada konaklama yapılır, Yeni sezon için tamir bakıma başlanır, Ana makinaların bakımları yapılır jeneratörlerin su devir daim pompaları, jabsco lastiği değişir, yakıt filtreleri yağ filtresi ile yağ değişimi peryodik bakımları jeneratör tutyaları yenilenir, tatlı su deniz suyu ve pis su pompalarının bakımları yapılır, kara sörvey kontrolünden geçip denize indirilir.

Tekneler denizdeyken klimaların peryodik bakımları yapılarak çalıştırılıp denenir, Tekrar deniz sörveyi kontrol edip denize elverişlilik sertifikasını, tekne sahibine yada kaptana verir. Yatta her yıl mutlaka periyodik bakım yaptırılmalıdır. Bakım yaptırmayan yat sahipleri, sezon bitinceye kadar mutlaka yatta birçok sorun ile karşılaşmaktadır. Biz kurumsal firma olarak yeterli kadro ile gerek periyodik bakım, servis, gerekse arıza durumun da her zaman yanınızdayız.

Adrasan Tekne Servis

ADRES :  Hal Caddesi No: 1 Adrasan Kumluca / Antalya
TEL : 0542 230 53 20
WEB : www.adrasanotovetekneservis.com

Share.

Comments are closed.

Göktürk MimarlıkGöktürk DekorasyonGöktürk Mutfak