Emirates’in First Class Özel Süitleri Future Travel Experience Global Ödülleri’nde Altın Ödül’ün sahibi oldu

0

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, yeni First Class Özel Süitleri ile Future Travel Experience Global Ödülleri’nde Altın Ödül’ün sahibi oldu.

Emirates’in, geçen yıl Ağustos ayında, Boeing 777 uçağında lanse edilen, tamamen kapalı First Class Özel Süitleri, Future Travel Experience (FTE) tarafından verilen, “Havadaki Hizmetler” kategorisinde altın ödülün sahibi oldu.

FTE Global Ödülleri hem uçuş sırasında hem de yer hizmetlerinde yolcu deneyimini iyileştirmek üzere fazladan yol kat eden kuruluşların sıra dışı çabalarını taçlandırıyor. “Havada En İyi Hizmet” kategorisi, yolcu deneyiminin iyileştirilmesine yardım eden ve seyahat sürecinin uçuş aşamasında verimliliğini önemli ölçüde arttıran özelliklerini ön plana çıkarıyor.

Ödülü şirket adına teslim alan, Emirates Kuzey Amerika Kıdemli Başkan Yardımcısı Matthias Schmid konuya dair yaptığı açıklamada: “Emirates’in, yeni 777 First Class özel süitleri ile altın ödülü kazanmasından dolayı memnuniyet duyuyoruz. Böylece, ticari havacılık alanında, çıta bir kez daha yükseltilmiş oldu.Yolcularımıza olası en iyi deneyimi kazandırma konusunda, her zaman kusursuzluk peşinde koşuyoruz; dolayısıyla, çabalarımızın farkına varılması, ürün ve hizmetlerimize gösterdiğimiz özenin doğruluğunu ortaya koyuyor.”

Future Travel Experience’de Strateji, İlişkiler & İçerik Başkanı olan Ryan Ghee ise, şu bilgileri paylaştı: “2018 FTE Global Ödülleri’nin “Havadaki Hizmetler” kategorisi son derece rekabetçi idi ancak nihayetinde, Emirates, First Class Özel Süitlerinin geliştirilmesinde gösterdiği gerçek inovasyon ile, üst sıraya yerleşmeyi başardı. Future Travel Experience’deki herkesin adına, Emirates’i, bu prestijli ödülü kazanmasından dolayı kutluyorum.”

Emirates’in yeni, kabin tavanına kadar uzanan sürgülü kapılarla, tamamen kapalı benzersiz ve özel bir yaşam alanı sağlayan First Class özel süitleri, endüstride bir ilk. Yolcular, süitlerindeki konforlu ortamı terk etmeden kabin ekibine video araması yapabiliyor ve ekip de yolcuları rahatsız etmeden, içecek ve yemekleri servis penceresinden ikram edebiliyor.

Tüm süitlerde bir pencere manzarası da mevcut; orta koridorda bulunan süitler, dış kameralardan alınan görüntüleri canlı olarak yayınlayan, çığır açan sanal pencerelere sahip. Süitte, diğerlerinin yanı sıra, Emirates’in sunduğu 3,500 kanallık uçak içi eğlence sisteminin keyfinin sürülebileceği 32-inç HD ekran, kişisel bir gardırop ve el bagajı için özel bir saklama alanı, tek bir düğme ile ayarlanabilen aydınlatma, sıcaklık ayarları ve pencereden görünen olağanüstü manzaralardan en fazla yararlanmayı sağlayacak dürbünler de bulunuyor. Lüks, yumuşak deri kaplı koltuk, optimal konfor adına, tam olarak düz yatabilen ya da NASA’dan esinlenilen “sıfır yerçekimi” pozisyonuna getirilebiliyor veya düzinelerce başka özel pozisyona göre ayarlanabiliyor.

777 First Class Özel Süitleri ayrıca, Emirates için özel olarak geliştirilen yeni Bowers & Wilkins kulaklıklarına da sahip olacak. Bu kulaklıklar, sesin First Class kabin ortamına göre optimize edilmesini sağlamak üzere, ödüllü ses hizmetleri markası Bowers & Wilkins tarafından tasarlandı. Ayrıca, her süitte, Sadece Emirates’te bulunan lüks Byredo cilt bakım ürünleri, Hydra Active nemlendirici pijamalar ve Bulgari hediye paketlerinden oluşan bir rahatlama seti de bulunuyor.

FTE Global, 2006 yılında, uçtan uca yolcu deneyiminin ve iş performansının arttırılması için kurulan, bağımsız bir çevrimiçi medya etkinlik kuruluşu ve endüstride değişimin öncüsüdür. FTE Global 2018, yarının uçtan uca yolcu deneyimini tanımlamak üzere havayolu şirketlerini, havaalanlarını, devlet kurumlarını, sektöre yeni girenleri, terminal tasarımcılarını, mimarları, destinasyon ortaklarını ve çeşitli diğer seyahat endüstrisi paydaşlarını bir araya getiren bağımsız bir küresel forumdur.

The Emirates Experience

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 86 ülkede 161 noktaya taşıyor. Emirates’in İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından haftada toplam 16 uçuşu bulunuyor.

Share.

Comments are closed.

Göktürk MimarlıkGöktürk DekorasyonGöktürk Mutfak