Online Kitap Fuarı Başlıyor

0

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R’ın online sitesi dr.com.tr’nin kitap fuarında birbirinden özel ayrıcalıklar kitapseverleri bekliyor

Keşfetmeye doyamadığınız D&R dünyası, her ay farklı bir konsepte ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu senenin teması “Düşsel Yolculuk” olan 5. dr.com.tr’nin kitap fuarı”, 1 Ekim- 9 Kasım tarihleri arasında www.dr.com.tr’de gerçekleşiyor.

Binlerce yayın evi ve yazarın yer alacağı sanal fuarda 150.000’i aşkın kitap %60’a varan indirimler ile okuyucuları bekliyor.

En sevilen, beğenilen, tavsiye edilen ve ödüllü kitapların yer aldığı“dr.com.tr kitap fuarı”n da kitap tutkunları birçok farklı ve önemli esere ulaşmanın keyfini yaşayacak.

Fuarda okuyuculara, dünya klasikleri, yeni kitaplardan öne çıkanlar, çok satan ve ödüllü kitaplar, yayın evi özel dizileri, yabancı kitaplar gibi içeriklerine göre kitap listeleri de sunuluyor.

Misafirlerine unutamayacakları bir ‘’Kitap Fuarı’’deneyimi yaşatacak olan D&R dünyası sizi birbirinden farklı yolculuklara çıkaracak.

Sevilen Yazarların İmzalı Kitapları Bu Fuarda

20 milyonu aşkın ziyaretçi beklenen “dr.com.tr Kitap Fuarı” süresince edebiyat severler: Ahmet Ümit, Akilah Azra Kohen, Hasan Ali Toptaş, İlber Ortaylı, Ayşe Kulin, Buket Uzuner, İpek Ongun ve daha birçok ünlü ismin imzalı kitaplarına da ulaşabiliyor.

Özgür ve sınır tanımayan D&R dünyasının online kitap fuarını keşfetmek ve fuar fırsatlarından faydalanmak için www.dr.com.tr’ye uğramayı unutmayın.

Share.

Comments are closed.

Göktürk MimarlıkGöktürk DekorasyonGöktürk Mutfak