Oscar & The Wolf , muhteşem konseriyle İstanbul’u coşturdu

0

Dünya turnesi kapsamında Türkiye’ye gelen ve ilk olarak Bodrum Yalıkavak Marina’da daha sonra da Çeşme Cove Aya Yorgi ‘de dinleyicileriyle buluşan Indie pop müziğin dünyaca ünlü Belçikalı temsilcisi Oscar & The Wolf, son olarak Uniq’de gerçekleşen muhteşem konseriyle İstanbul’u coşturdu.

 

Son albümleri ‘Infinity’ ile müzik listelerinde üst sıralara tırmanan indie popun Belçika’lı sevilen grubu Oscar and The Wolf, dünya turnesi kapsamında verdiği Türkiye konserlerinin İstanbul konserini geçtiğimiz akşam Uniq’de gerçekleştirdi.

King’in desteğiyle gerçekleşen Türkiye turnesine kapsamında hem Bodrum’da hem de Çeşme’de izleyicilere unutulmaz saatler yaşatan grup, sevilen şarkılarını bu kez İstanbul’daki hayranlarıyla birlikte söyledi. Konser repertuarlarında eski ve yeni tüm hit şarkılarına yer veren grup, Türk hayranlarının bir kez daha beğenisini kazandı.

Türkiye’nin En Sevilen Genç DJ’leri de Sahnedeydi

Oscar & The Wolf ‘tan önce sahneye çıkan birbirinden ünlü dj’ler gelen konuklara unutulmaz dakikalar yaşattı.Arem & Arman ile başlayan gece, İlker Aksungar ve Deeprise performansları ile devam etti. Deeprise’ın ardından sahne alan Changeover’ın müzikleriyle dans eden katılımcıların coşkusu Oscar & The Wolf’un sahneye çıkmasıyla birlikte zirve yaptı.

Türkiye turnesini 05 Ekim’de İzmir’de vereceği konserle tamamlayacak olan Oscar & The Wolf hayranlarının ilgisinden fazlasıyla memnun kaldığını paylaştı.

Share.

Comments are closed.

Göktürk MimarlıkGöktürk DekorasyonGöktürk Mutfak