Yemek.com Mobil Uygulaması Çıktı

0

Yemek.com Mobil Uygulaması Çıktı
Leziz tarifleri, eğlenceli ve şaşırtan içerikleri yemek tutkunları ile buluşturan Yemek.com, mobil uygulaması ile kullanıcılarla cepte buluşmaya başladı. Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebilen uygulama birçok kategoride yüzlerce videolu yemek tarifi sunarken kullanıcılar malzemelere göre tarif aratabiliyor ve özel günler için özel menüler oluşturabiliyor. Tarif Defteri ve Alışveriş Listesi özellikleri ile kullanıcılara farklı deneyimler yaşatan uygulama, yalnızca tarifleriyle değil faydalı, bilgilendirici ve keyifli içerikleriyle de kullanıcılar için en iyi yardımcı haline geliyor.

Leziz yemek tarifleri ve eğlenceli içerikleri yemek tutkunları ile buluşturan Yemek.com’un kullanıcıları tarafından merakla beklenen mobil uygulaması Google Play ve App Store’da yayınlandı. Birçok kategoride yüzlerce videolu yemek tarifi sunan uygulamada kullanıcılar malzemelere göre tarif aratılabiliyor, özel günler için özel menüler oluşturabiliyor. Uygulama, yalnızca tarifleriyle değil faydalı, bilgilendirici ve keyifli içerikleriyle de tüm konularda kullanıcılar için en iyi yardımcı haline geliyor.

“Tarif Defteri” ile beğenilen tarifler hep cepte, “Alışveriş Listesi” ile bütçe kontrol altında

Yemek.com mobil uygulamasının “Tarif Defteri” özelliği sayesinde kullanıcılar tariflere hem tek dokunuşla ulaşabiliyor ve hem tarifleri kaydedebiliyor.

Kullanıcıların bütçesini hızlıca planlayan “Alışveriş Listesi” özelliği ile de tarifteki eksik malzemeler tek hareketle kolayca tamamlanıyor.

Kullanıcılar kendi tariflerini de paylaşabiliyor

Yemek.com uygulaması ile kullanıcılar, tariflerini kendi isimleriyle yayınlayarak diğer kullanıcıların beğenisine sunabiliyor. Bu özellik ile bütün kullanıcılar birbirlerinin tariflerinden yararlanıyor, beğendiği tarifleri tarif defterine ekleyebiliyor ve beğendiği yazarları takibe alarak aynı damak zevkine sahip yeni arkadaşlar edinebiliyor.

Akıllı yemek tarifi arama özelliğiyle malzemeye göre tarif bulma

“Tarif Arama” özelliği ile kullanıcılar yemeklerinde istedikleri veya istemedikleri malzemeleri yazıyor ve bu tercihlere göre tariflere ulaşıyor. Ayrıca kullanıcılar evlerindeki malzemeleri yazarak sadece bu malzemeleri içeren tarifleri de görüntüleyebiliyor.

Her bütçeye ve damak zevkine uygun farklı kategorilerde videolu/yazılı binlerce tarif

Yemek.com mobil uygulamasında et, sebze, tatlı, makarna, pilav, hamur işi, zeytinyağlı, balık, tavuk, atıştırmalık, yöresel tarifler ile “Bugün Ne Pişirsem?” sorusu tarihe karışıyor. Günlük ve haftalık yayınlanan tarif listeleri tek dokunuşla yardımınıza koşuyor, ekonomik tarif menüleriyle kullanıcıların mutfak bütçesini de düşünüyor.

Bunun yanı sıra Raw Food, Diyet, Detox, Vegan gibi özel beslenme tercihlerine uygun kategorilerde, her yerde bulunamayan lezzetli tariflerle sağlıklı yaşam ve kilo kontrolüne katkı sağlıyor. Diyabet gibi rahatsızlıkları olan kullanıcıların hayatlarına yeni lezzetler katarak besin kontrolüne destek oluyor.

Ayrıca tariflerin püf noktası ile servis ve pişirme önerileri bölümlerinde tam kıvamında lezzetler hazırlamak için Yemek.com şeflerinin özel tüyoları yer alıyor.

Sadece tarif değil sağlık, güzellik ve ev bakım önerileri de bulunuyor

Yemek.com mobil uygulamasından yalnızca tarif değil; faydalı, bilgilendirici ve keyifli içeriklere de ulaşmak mümkün. Anne- bebek sağlığı ile ilgili öneriler, bebeklerle ilgili faydalı öneriler, sık yaşanan sorunlara çözümler ve hamilelikte ihtiyaç duyabilen bütün bilgiler bulunuyor.

Yemek.com uygulaması aşağıdaki linkler üzerinden indirebiliyor.

Apple store: https://itunes.apple.com/tr/app/yemek-com/id1351326948?l=tr&mt=8

Play store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yemeksepeti.yemekcom


Share.

Comments are closed.

Göktürk MimarlıkGöktürk DekorasyonGöktürk Mutfak